Pokud uvažujete o pořízení autonomní elektronicky řízené airbagové vesty nebo ji už máte a potřebujete na ni zvolit správné vrchní moto oblečení, určitě vám pomůže označení 4 Airbag Designed®

Označení výrobků 4 Airbag Designed® znamená, že je daný produkt (bunda, kombinéza či kevlarová košile) plně kompatibilní s autonomními elektronickými airbagy pro motorkáře jako jsou Alpinestars Tech-Air® 5 nebo Dainese Smart Jacket. Takto označené moto oblečení splňuje všechny potřebné parametry k tomu, aby airbagová vesta měla dostatečný prostor pro aktivaci airbagu a aby se každý uživatel cítil v bundě a airbagové vestě pohodlně. Maximální komfort je docílen speciálně uzpůsobenými strečovými panely na oblečení. Díky nim je dosažena dostatečná, ale bezpečná volnost pohybu při jízdě na motorce. 

 

Pokud je motocyklové oblečení označeno logem 4 Airbag Designed®, můžete ho používat v kombinaci s autonomními elektronicky řízenými airbagovými vestami 

 

XRC nabízí ve své nabídce bundy, které jsou označeny logem 4 Airbag Designed®. Tyto modely bund jsou navíc přímo Tech-Air® kompatibilní. Pro zajištění opravdu maximálního pohodlí a funkčnosti totiž nabízí originální speciální úpravu bundy na zádech. Tento speciální prvek pod názvem Chevroon ARH 5.0® je určen přímo pro airbagovou vestu Alpinestars Tech-Air® 5 a byl zapsán do rejstříku průmyslových vzorů společenství EU vyvinutého společností Bikers Crown. Chevroon ARH 5.0® prostupuje každou vrstvou bundy a díky pružným materiálům, které tento kompatibilní prvek používá, je zabráněno nepohodlnému pnutí bundy, které by mohlo být způsobeno v běžné bundě vystouplou řídící jednotkou na zadní části vesty Tech-Air® 5.

Bikers Crown pro svoji dceřinnou značku XRC obdržel (jako první a jediný sériový výrobce na světě) souhlas od firmy Alpinestars pro používání airbagových systémů Tech-Air®5 do své výroby oblečení pro běžné motorkáře. Celý projekt a specifický vývoj oblečení trval velmi dlouho a byl prováděn souběžně s vývojem vesty Tech-Air®5. Schválené výrobky ve spolupráci jsou označeny logem Tech-Air® Compatible.

Bikers Crown

V Lipkách 78/II
503 51 Chlumec nad Cidlinou
Česká republika

Kontakt.