My zatím moc historie nemáme, jsme mladá značka, která vznikla teprve v roce 2015 ve vývojovém centru firmy Bikers Crown. Jsme mladí lidé, nadšenci, kterým voní benzín. Jsme infikování fenoménem jménem MOTOCYKL. Naše nadšení pumpujeme do výrobků nesoucí značku XRC, která má jasně daný koncept, a to vyrábět dobře navržené, kvalitní a funkční vybavení za cenu, která je dostupná pro většinu motorkářů.

 

 

 

BIKERS CROWN HOUSEBRAND

Charakteristickým profilem výrobků XRC je především skvělý funkční design a vysoká kvalita.

Nižší cena v našem případě ale neznamená horší kvalitu! Jak je to možné, ptáte se? Nízká cena spočívá v důsledném výběrů dodavatelů materiálů a ekonomické distribuci bez zbytečných výdajů, které my nemáme.

Investovali jsme hodně času a dalo nám dost práce, úsilí a cestování po celém světě, abychom dokázali vyrábět kvalitní výrobky za dostupné ceny. Ono se to jednoduše řekne, ale bez zkušeností z výroby, které máme přes dvacet let, to prostě nelze realizovat. 

Bylo zapotřebí optimalizovat celý proces výroby. Už samotný design je zaměřen na spotřebu materiálu při výrobě, které nakupujeme u přímých výrobců za nejlepší poměr cena / kvalita.

Díky důslednému výběru dodavatelů materiálů, významné investici do velkoobjemové výroby a ekonomické distribuci bez zbytečných nákladů, lze zákazníkovi nabídnout kvalitní výrobky za tu nejlepší možnou cenu.

 

 

DESIGN A VÝVOJ V ČESKÉ REPUBLICE

Všechny výrobky XRC vznikají v České republice. Od prvních ručně kreslených návrhů až po finální elektronická data určená do výroby. Před velkoobjemovou výrobou prochází vzorkové prototypy přísnou kontrolou kvality, zkoušením, testováním tak, aby splňovala certifikační a homologační normy. Teprve potom po splnění všech kritérií se startuje výroba. Některé výrobky potřebují na tento proces až dva roky, než se dostanou do prodeje motorkářům.

 

 

NEKOPÍRUJEME, VYMÝŠLÍME !!

Značka XRC je originální nejen svým výkonem kvalita/cena, ale taky originalitou designu. Zakládáme si na tom, aby všechny výrobky byly navrženy a vymyšleny tak, aby byly lepší než ty předchozí. Jednoduše, hezky funkčně a bezpečně s evolučním vývojem.

Distancujeme se od firem, které přišly z různé branže IT technologií nebo automobilových náhradních dílů a jednoduše kopírují výrobky pod jejich "značkou".

My nekopírujeme, my vymýšlíme, my jsme XRC - original !!!

 

 

 

MYSLÍME NA ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

 

NECH SE ZASKOČIT KVALITOU VÝROBKŮ XRC

 

Výrobní linky, fabriky a dílny nevybíráme podle ceny, ale podle kvality jejich služeb a výsledné práce. Některé jsme si ověřovali mnoho měsíců, než jsme si byli jisti k navázaní dlouhodobého vztahu. Spolupracujeme s těmi nejlepšími na světě a v tom je naše síla.

Chcete-li se stát prodejcem motooblečení značky XRC, obraťte se prosím na našeho obchodního zástupce na emailu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

 

 

 

Bikers Crown

V Lipkách 78/II
503 51 Chlumec nad Cidlinou
Česká republika

Kontakt.